icon

מה הקשר בין טרקים באיסלנד לטרקים ברמת הגולן?

מה הקשר בין טרקים באיסלנד לטרקים ברמת הגולן?

האם כל הטרקים זהים ואין משמעות למיקום הגיאוגרפי? אם מסתכלים על החוויה עצמה מגלים שאולי אין באמת הבדלים בין טיולים כאלה באיסלנד לבין כאלה שמתקיימים בישראל ובעיקר ברמת הגולן

. מצד שני, דווקא קרוב לבית יכולות להיות אטרקציות שלא זמינות עבורנו מעבר לים

מה אתם יודעים על טרקים באיסלנד?

טרקים באיסלנד הפכו בשנים האחרונות לאטרקציה פופולארית שמושכת אליה אנשים מכל רחבי העולם. אין פלא אם כן שגם ישראלים הצטרפו למגמה ולחוויה, בעיקר מתוך ציפייה ליהנות מהנופים המושלגים ומהאקלים השונים. עם זאת, אולי כדאי גם להביא בחשבון דווקא את המאפיינים הדומים של הטרקים לעומת החוויות שקיימות ברמת הגולן.

כיום למשל איסלנד ורמת הגולן דומה מבחינת האופן שבו הן מרכזות חוויות ואטרקציות שונות תחת קורת גג אחת. המשמעות היא שניתן להגיע עם כל המשפחה, לבלות עם הילדים ולחסוך זמן במעבר בין הבילויים השונים. מנגד, רק ברמת הגולן יש מגוון רחב של טיולי טרקטורונים בצפון שזמינים פחות או יותר לכל אורך השנה ובמחירים נוחים.

טיולי טרקטורונים בנופים מרהיבים בצפון הארץ

הקשר בין הטרקים ברמת הגולן לבין אלו שיש באיסלנד הוא שבשני המקרים מדובר על חוויה שמחברת את המטיילים לטבע ולאדמה. מצד שני, קרוב לבית יש המון אטרקציות שלא זמינות עבורנו במקומות אחרים בעולם. אחת האטרקציות האלה יכולה להיות איש הברזל ואותה כדאי להכיר.

האטרקציה שמאפשרת לנו לטייל בנופים המרהיבים של צפון הארץ ועדיין להרגיש את חווית הטרקטורונים היא ללא ספק יוצאת דופן. ברקע, מתקיימות תחרויות כגון אולטרה מרתון ואחרות שבודקות מי הם הגברים והנשים שבאמת יש להם יכולות מיוחדות. אז אם רוצים גם להגיע לאזור הצפון, גם לראות את הנופים המרהיבים וגם לשאוב השראה, מקבלים חוויה של 360 מעלות שממש לא דומה למה שמחכה לנו במהלך טרקים באיסלנד.

>רייזר

>כפר נחום

מסע אישי למתיחת גבולות ושבירת שיגרה

ברמה האישית, הקשר בין טרקים במקומות שונים בארץ קשור במידה רבה לחוויה ולציפיות שלנו. לכל אחד ואחת מאיתנו יש ציפיות מעט אחרות, שבאות לידי ביטוי באופן שבו אנחנו בונים למשל טיולי טרקטורונים בכנרת או מחליטים איפה לישון. אם נרצה ליהנות מהיתרונות של הטיולים האלה, יהיה קל יותר לעשות את זה עם מקום שנמצא במרחק של מקסימום כמה שעות נסיעה – מאשר לעבור בנתב"ג ולטוס לחו"ל.

המסע האישי למתיחת גבולות ושבירת שגרה גם יכול לשלב בין העולמות השונים, תרתי משמע. דרך אחת לעשות את זה היא לטוס לאיסלנד וליבשת אירופה הצפונית כדי לעבור שם את הטרקים והטיולים, אבל לעיתים קרובות יותר לקחת את המשפחה לחוויה סביב הכנרת או ברמת הגולן. דרך אחרת היא לשלב בתוך הטיולים בארץ את האלמנטים של החוויה האיסלנדית, כמו למשל לתאם את החופשה לתקופת החורף וכאשר הרי הצפון מושלגים ולבנים.

לסיכום, קיים קשר מסוים בין סוגים שונים של טרקים וניתן לראות את זה גם בצפון יבשת אירופה וגם בישראל. אבל ספציפית ברמת הגולן, יש לטרקים ולטיולים יתרונות שאותם לא ניתן להשיג באף דרך אחרת ומאוד כדי ליהנות מהם יחד עם המשפחה.

יכול לעניין אותך גם:

קמפינג בצפון - היכרות עם האפשרויות והמקומות השונים שיש לצפון להציע יציאה לטיול קמפינג בצפון
הפקת אירועי קונספט לעסקים  - בעידן מוצף מידע דיגיטלית ומחסור בתשומת לב, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים
אטרקציות בצפון, רמת הגולן מתאים לכולם, משפחה, ילדים ומבוגרים ראשית נציין כי אם חיפשתם אטרקציות
פעילות ODT - תוכניות הדרכה לפיתוח ארגוני (ODT) הן כלי חיוני לעסקים ליצירת סביבת עבודה הרמונית

יכול לעניין אותך גם:

serv_img
השכרת אופנועי שטח
serv_img
השכרת טרקטרונים
serv_img
ימי כיף לזוג
serv_img
חילוצים מהשטח
serv_img
טיולי ג'יפים

מתלבטים איזה מסלול הכי מתאים לכם?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

   אנחנו מרחק נגיעה מטיול שיעיף לכם את הסכך

   מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
   או לחץ

   logo