icon

יום גיבוש כיפי בצפון והרבה מצב רוח טוב

ימי גיבוש – אם אתם נשחקים בעבודה לצד שאר חברי הצוות בעבודה שלכם והחלטתם שזה ממש הזמן לארוז ולהדליק את כולם לנסוע ליום גיבוש בצפון, כדאי תחילה לארגן ועד מיוחד או אנשי צוות ייעודיים לטפל באירגון של יום גיבוש צוות רעיונות לפעילויות ולבדוק מה האפשרויות הפרוסות לפניכם.

ארגון של ימי גיבוש לקבוצות זו משימה לא פשוטה בכלל וצריך לשאול שאלות רבות לפני שמתחילים במשימה. איזה פעילויות כבר היו צוותי העובדים במקום עבודתכם? מה היה אופי הפעילויות של יום הגיבוש? איפה גיאוגרפית בארץ זה היה? יום גיבוש בצפון או בדרום?

יום גיבוש צוות רעיונות

לעיתים אנחנו מגלים שאנשים נוטים ליהנות מהדברים הפשוטים ביותר וכאלו שזמינים לנו ממש מתחת לאף, כמו נחלים ונהרות מדהימים ומרהיבים ביופיים הפזורים ברחבי הארץ – במיוחד כשמדובר באירגון של ימי גיבוש לחברה – רעיונות מדליקים לימי גיבוש שיעשו לכם טוב על הנשמה כשאתם נושמים את האוויר הצח של טבע ארץ ישראל ומחוץ למשרד.

וועד העובדים יכול לארגן עם מעט מחשבה יצירתית, ימי גיבוש לקבוצות של צוות העובדים שיגרמו לכלל עובדי החברה שלכם להרגיש שאכפת מהם ושדואגים להם במקום עבודתם עצם ההשקעה.

תוכלו לצאת ליום גיבוש בצפון לטיול שטח ״רגל על רגל״ ולנפוש בבית מלון או צימרים ולטייל סביב הנחלים ומקורות מים אחרים שיש לטבע הצפוני להציע לכם, ומצד שני אם אתם מעוניינים בפעילות אקטיבית, תוכלו לחשוב על פעילויות אקסטרים מהנות ומאתגרות, לדוגמא טיול רייזרים ברמת הגולן או איפשהו בגליל.

היעזרו בחברה מקצועית שזהו תפקידם

לא משנה כמה הוועד שלכם יצירתיים או אנשי הצוות או ההנהלה שנרתמו למשימת אירגון יום גיבוש בצפון- תמיד כדאי להיוועץ באנשי מקצוע או חברות שמתמחות בתחום של הפקות ימי גיבוש ויוכלו למצוא עבורכם את האפשרויות הטובות והמתאימות ביותר. תנו למומחים שלנו ברייזר הצפון לבצע את העבודה הזו באהבה בשבילכם.

נצמדים לזמנים

לאחר שכבר הצלחתם לארגן את כל מה שצריך ליום הגיבוש, כדאי להיצמד לזמנים שנקבעו ליום הזה. בעיקר כי יש תלות באנשים רבים, החל מצוות העובדים שבשבילם כל זה אורגן מלכתחילה, ועד לספקים שהחלטתם להיעזר בשירותיהם.

במיוחד כשמדובר בצוות עם מספר גדול של אנשים ולא חברה קטנה, חשוב להבין שככל שיש יותר אנשים כך קשה יותר לארגן את כולם לזמניפ עילות מוגדרים, ולא לקחת בחשבו ןאת העיכובים והאיחורים של הגעה למקומות שקבעתם ולפעילויות המוזמנות.

לדוגמא, אם קבעתם כאטרקציה של ימי גיבוש לעובדים טיול רייזרים ברמת הגולן, חשוב להבין שטיול רייזרים הוא קצוב בזמן והוא ניתן בהזמנה מראש, ולכן אם אתם מאחרים וגורמים לאחראיים על הרייזרים להמתין לכם, הזמן הזה עלול לבוא על חשבון הפעילות עצמה כאשר ישנן עוד הזמנות לאותם הרייזרים.

כמו כן, עקב העיכובים המיותרים ייתכן כי לא תוכל להנות לגמרי מהפעילויות ואף לא לקבל שום החזר על הזמן שבוזבז לשווא, מאחר ועובדי פעילות הרייזרים חיכו לכם להתחיל.
כדי שכל אי הנעימות הזו תימנע, כדאי לארגן את כל המשתתפים מראש ולא ברגע האחרון, כדי לקחת בחשבון את אותם העיכובים והבלת״מים, ולהתחיל את הפעילות שלכם בכיף וברוגע ובעיקר בזמן.

 ארגון הפרטים הקטנים

כשמארגנים יום גיבוש בצפון לעיתים שוכחים מהעצירות הקטנות, ההגעה העצמית עד להסעה למקום פעילות הגיבוש ועוד פרטים קטנים שחשוב לזכור וישפרו את היום שלכם פלאים.

כדאי לחשוב על כל חברי צוות העובדים המשתתפים בטיול ולברר עם כל אחד מראש האם יש להם דרך להגעה עצמית למקום הטיול או שהם זקוקים להסעה. כמו כן, כדאי בהחלט לקחת בחשבון את זמן העצירות, וההתרעננות כמו בתחנות דלק לקפה או גלידה או שירותים.
על ידי תכנון כל הפרטים הקטנים הללו, יום גיבוש בצפון של המצוות לשכם יהיה פשוט מושלם ללא ספק.

יכול לעניין אותך גם:

קמפינג בצפון - היכרות עם האפשרויות והמקומות השונים שיש לצפון להציע יציאה לטיול קמפינג בצפון
הפקת אירועי קונספט לעסקים  - בעידן מוצף מידע דיגיטלית ומחסור בתשומת לב, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים
אטרקציות בצפון, רמת הגולן מתאים לכולם, משפחה, ילדים ומבוגרים ראשית נציין כי אם חיפשתם אטרקציות
פעילות ODT - תוכניות הדרכה לפיתוח ארגוני (ODT) הן כלי חיוני לעסקים ליצירת סביבת עבודה הרמונית

יכול לעניין אותך גם:

serv_img
ימי כיף לזוג
serv_img
טיולי ג'יפים
serv_img
טיולי אופנועים
serv_img
ימי כיף
serv_img
חילוצים מהשטח

מתלבטים איזה מסלול הכי מתאים לכם?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

   אנחנו מרחק נגיעה מטיול שיעיף לכם את הסכך

   מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
   או לחץ

   logo